Kontakt

JBG-2 Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 46, 44-240 Żory, Polska Biuro:
+48 32 720 41 48
Biuro:
info@jbght.com
zapytaj ON-LINE

Marka JBG HT

EKO-postęp z JBGHT

Nowoczesne pompy ciepła dla czystszego powietrza

Firma JBG-2 jest obecna na rynku profesjonalnych urządzeń dla chłodnictwa i gastronomii od ponad 30 lat. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma rozszerzyła profil działalności o odnawialne źródła energii i stworzyła markę JBGPV. Tym samym, jako producent modułów fotowoltaicznych, oferujemy szereg modeli paneli fotowoltaicznych, monokrystalicznych i polikrystalicznych, o różnych parametrach.

Jako dopełnienie oferty rozpoczęliśmy produkcję pomp ciepła JBGHT. Nasza produkcja obejmuje modele – 6K, 10K i 15K - inwerterowe pompy powietrzne. Oparte są o naturalny czynnik chłodniczy R290, który nie powoduje powiększania się dziury ozonowej. Naszym klientom polecamy rozwiązania zgodne z wymogami technicznymi WT2021 dla nowych budynków. Pompy ciepła JBGHT nie są jednak dedykowane wyłącznie współczesnemu budownictwu. Innowacyjne urządzenia grzewcze JBGHT o dużej wydajności mogą być instalowane również w obiektach tradycyjnych, poddawanych termomodernizacji.

 

Minimalizacja kosztów ogrzewania to dla wielu użytkowników priorytet, szczególnie w obliczu rosnących cen opału. W związku ze zmianami potrzeb oraz wymagań w zakresie pozyskiwania i wykorzystywania energii w sposób odpowiedzialny, zwiększyło się zainteresowanie pompami ciepła nowej generacji. Towarzyszy temu rozwój programów rządowych, jak "Moje ciepło" lub "Czyste powietrze", wspierających bezpieczne inwestycje.

 

 

wróć

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane