Pompa ciepła JBG HT 6K


Pompa ciepła 6 kw

Mała pompa ciepła

Dla nowobudowanych budynków do 100 metrów kwadratowych mała pompa ciepła - np. o mocy 6 kw będzie najbardziej efektywnym źródłem ciepła. Odpowiednio dobrana moc pompy ciepła optymalnie wpłynie na koszt ogrzewania budynku. Pamiętać również trzeba, że wydajność pompy ciepła będzie zależeć od dobrej termoizolacji budynku. Pamiętać trzeba, że pompa ciepła o mniejszej mocy nie oznacza bynajmniej gorszych parametrów wydajnościowych. Pompa ciepła o mocy 6 kw będzie znacznie wydajniejszym rozwiązaniem dla budynków o stosunkowo małej powierzchni.

Mała pompa ciepła powietrze woda

Najczęściej wybieranym urządzeniem grzewczym ze względu na wydajność i optymalność kosztów użytkowania w małych i nowych domach jest mała pompa ciepła powietrze woda. Zaletą tego rozwiązania jest wykorzystanie powietrza jako dolnego źródła ciepła i przekazywanie do górnego źródła ciepła - wody. Instalacje pompy ciepła powietrze woda składają się z dwóch elementów - jednostki zewnętrznej i sterownika wewnątrz. Mała pompa ciepła powietrze woda jest obecnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla nowych domów z ogrzewaniem podłogowym.

Pompa ciepła 6 kw na ile metrów

Przed rozpoczęciem budowy inwestor zadaje sobie często putanie: pompa ciepła 6 kw na ile metrów i czy pompa ciepła o mocy 6 kw zapewni efektywne ogrzewanie domu?

Dla budynków o wysokiej jakości termoizolacji, o powierzchni do 100 metrów kwadratowych pompa ciepła o mocy grzewczej 4-6 Kw będzie najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem. Zapotrzebowanie cieplne takich budynków jest stosunkowo niższe niż dla budynków nieocieplonych i o większej powierzchni. Pompy ciepła powietrze-woda o mocy grzewczej 6 Kw w zupełności pokryją jednak potrzeby cieplne mniejszych budynków. Dobór mocy pompy jest jednak kluczowy i należy pozostawić go specjalistom. To autoryzowany instalator dopasuje znamionową moc grzewczą, obliczy zapotrzebowanie cieplne budynku, obliczy szacunkowy koszt ogrzewania pompą ciepła, a także ile prądu zużyje pompa ciepła.

Pompa ciepła 6 kw z montażem

Pompa ciepła 6 kw z montażem w pakiecie to kompleksowa usługa oferowana przez wielu instalatorów pomp ciepła. Klient nie musi się wtedy przejmować skomplikowanymi sprawami technicznymi czy pracochłonną instalacją.

Zastosowanie pompy ciepła o mniejszej mocy grzewczej i odpowiednio dobranej do Twojego budynku to fundamentalne zadanie, by zmniejszyć koszty ogrzewania domu. Pomoże w tym autoryzowany instalator pomp ciepła JBG HT.

Instalator zajmie się profesjonalnym doborem pompy ciepła i zaproponuje odpowiedni rodzaj pompy ciepła dla budynku. Ważne! Odpowiedni dobór pompy ciepła ma ogromny wpływ na opłacalność pompy ciepła!

Pompa ciepła 6 kw zużycie prądu

Pompy ciepła dostępne na rynku charakteryzują się różną efektywnością energetyczną. Z szerokiej oferty pomp ciepła warto wybrać taką, która będzie charakteryzować się najwyższą klasą energetyczną A+++, która zminimalizuje zużycie prądu, zapewni efektywne ogrzewanie naszego domu. Pompy ciepła JBG HT 6K to energooszczędne urządzenia zapewniające niskie koszty użytkowania, przeznaczone do budynków o powierzchni do 100 metrów kwadratowych. Niskie zużycie prądu zapewnia zastosowanie inwerterowej sprężarki. Pompa ciepła monoblok JBG HT 6K korzysta z naturalnego czynnika chłodniczego R290. Dodatkowo - prócz funkcji ogrzewania, pompa ciepła marki JBG HT posiada opcję chłodzenia.

Zobacz też pompa ciepła 10K

Zobacz też pompa ciepła 15K

 

JBG-2 Group:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się. Polityka prywatności »

Masz jakieś pytanie w sprawie naszej oferty?

Zostaw dane do kontaktu - pomożemy

Imię i Nazwisko:*
Nazwa firmy:
Numer telefonu / Adres e-mail:*
Przepisz kod z obrazka: *
token


* - Pola wymagane